500 Global in Eurasia - აქსელერაციის პროგრამის მერვე ნაკადი დაიწყო
500 Global in Eurasia-ს ფარგლებში, მერვე ნაკადის გადამზადება დაიწყო.
GITA - ს ორგანიზებით, ტექნოპარკში UNI4VERSE-ის საუნივერსიტეტო კონკურსის დემო დღე გაიმართა
საქართველოს ინოვაციების და ტექნოლოგიების სააგენტოს (GITA) ორგანიზებით, ტექნოპარკში UNI4VERSE- ის საუნივერსიტეტო კონკურსის დემო დღე გაიმართა, სადაც მონაწილეები საკუთარი ინოვაციური პროექტებითა და პროტოტიპებით წარსდგნენ.
GITA - ს პროექტის „მცირე და საშუალო მეწარმეთა ციფრული ტრანსფორმაციის ხელშეწყობა R&D მეშვეობით“ დახურვის ღონისძიება გაიმართა
საქართველოს ინოვაციების და ტექნოლოგიების სააგენტომ დაასრულა მუშაობა პროექტზე "მცირე და საშუალო მეწარმეთა ციფრული ტრანსფორმაციის ხელშეწყობა R&D მეშვეობით". დახურვის ღონისძიება პულმან თბილისში გაიმართა.
ინოვაციების და ტექნოლოგიების სააგენტოს თავმჯდომარე ავთანდილ კასრაძე საქართველოს პარლამენტის განათლების, მეცნიერებისა და ახალგაზრდულ საქმეთა კომიტეტის სხდომაზე
ინოვაციების და ტექნოლოგიების სააგენტოს თავმჯდომარე ავთანდილ კასრაძე საქართველოს პარლამენტის განათლების, მეცნიერებისა და ახალგაზრდულ საქმეთა კომიტეტის სხდომაზე წარსდგა