პროგრამის ფარგლებში გადამზადდა 1383 IT სპეციალისტი, მათგან 574-მა მოიპოვა საერთაშორისო სერთიფიკატი.
ჩვენი მიზანია საქართველოში საერთაშორისო პოტენციალის მქონე ინოვაციური პროდუქტებისა და მომსახურების შემუშავება, მათი კომერციალიზაცია და ინოვაციური საწარმოების შექმნის სტიმულირება. ჩვენ უკვე დავეხმარეთ 400-ზე მეტ სტარტაპს და ვაგრძელებთ დახმარებას.
სრულად ნახვა500 Global in Eurasia-ს ფარგლებში, მერვე ნაკადის გადამზადება დაიწყო.
სრულად ნახვასაქართველოს ინოვაციების და ტექნოლოგიების სააგენტოს (GITA) ორგანიზებით, ტექნოპარკში UNI4VERSE- ის საუნივერსიტეტო კონკურსის დემო დღე გაიმართა, სადაც მონაწილეები საკუთარი ინოვაციური პროექტებითა და პროტოტიპებით წარსდგნენ.
სრულად ნახვასაქართველოს ინოვაციების და ტექნოლოგიების სააგენტომ დაასრულა მუშაობა პროექტზე "მცირე და საშუალო მეწარმეთა ციფრული ტრანსფორმაციის ხელშეწყობა R&D მეშვეობით". დახურვის ღონისძიება პულმან თბილისში გაიმართა.
სრულად ნახვაინოვაციების და ტექნოლოგიების სააგენტოს თავმჯდომარე ავთანდილ კასრაძე საქართველოს პარლამენტის განათლების, მეცნიერებისა და ახალგაზრდულ საქმეთა კომიტეტის სხდომაზე წარსდგა