ჩვენი გუნდი

ავთანდილ კასრაძე

თავმჯდომარე

იური სადოევი

თავმჯდომარის მოადგილე

ანა ვაშაყმაძე

დონორებთან ურთიერთობის და საერთაშორისო ურთიერთობების დეპარტამენტის უფროსი

ანა ხუციშვილი

სახელმწიფო შესყიდვების მენეჯერი

ნინო ფირცხალავა

ბუღალტერი

თამთა ხაჭაპურიძე

საფინანსო სამსახურის ხელმძღვანელი

ლაშა მიდელაური

ლოჯისტიკის მენეჯერი

მზია ასლანიშვილი

ბუღალტერის ასისტენტი

ნონა ზუბიტაშვილი

უფროსი იურიდიული მრჩეველი

სალომე სანაია

ადამიანური რესურსების მართვისა და საქმისწარმოების მენეჯერი

მაია ლაბაძე

თავმჯდომარის თანაშემწე/ადმინისტრატორი

თეონა ჩუხრუკიძე

გრანტების მონიტორინგის სპეციალისტი

სალომე მაჭარაშვილი

საზოგადოებასთან ურთიერთობის, მარკეტინგის და კომუნიკაციის ხელმძღვანელი

ანა გოგიბედაშვილი

საზოგადოებასთან ურთიერთობის სპეციალისტი

სალომე არშბა

მედია კომუნიკაციების მენეჯერი

თამარ თაკვარელია

ციფრული მარკეტინგის მენეჯერი

ზურაბ ძიძიგური

სტრატეგიული განვითარების სპეციალისტი

ალექსანდრე ღვინჯილია

სტრატეგიული განვითარების სპეციალისტი

სოფიო ფაჩულია

საერთაშორისო პროექტების მენეჯერი

მარი ხვთისიაშვილი

საერთაშორისო ურთიერთობების სპეციალისტი

თინათინ ჯაჭვაძე

ტექნოლოგიების გადაცემის კოორდინატორი

ნათია გიორგაძე

მცირე გრანტების კოორდინატორი

ოთარ გოგიაშვილი

გრანტების მონიტორინგის უფროსი სპეციალისტი

მარიამ ვარდიძე

სამრეწველო ინოვაციების ლაბორატორიის პროექტების მენეჯერი

მერაბ ჭყონია

მძღოლი

სალომე ნაფეტვარიძე

სტრატეგიული განვითარების დეპარტამენტის პროექტების მენეჯერი

ალექსანდრე მჟავია

პროექტის მენეჯერი

დავით ჩეჩელაშვილი

ინოვაციების სერვისების კოორდინატორი

ნინო კაკაბაძე

ფინანსური მართვის სპეციალისტი

თორნიკე ჯობავა

ციფრული ეკონომიკის უნარების განვითარების პროგრამის კოორდინატორი

ნინო პატარაშვილი

ბუნებრივ და სოციალურ გარემოზე ზემოქმედების შეფასების სპეციალისტი

ალექსანდრე სტაჟაძე

შესყიდვების სპეციალისტი

გიორგი ბაგაშვილი

თანადაფინანსების გრანტების კოორდინატორი

ნინო ბიწაძე

თანადაფინანსების გრანტების კოორდინატორი

ნოდარ კანდელაკი

ინოვაციური ინფრასტრუქტურის და მატერიალური რესურსების მენეჯერი

გიორგი კეჟერაშვილი

ტექნოპარკის ქსელის სერვისების მენეჯერი

ანუკი ასათიანი

ზუგდიდის ტექნოპარკის მენეჯერი

შორენა ჩაფურიშვილი

ახმეტის ინოვაციების ცენტრის მენეჯერი

ქეთევან ბულისკერია

ბათუმის ტექნოპარკის მენეჯერი

ხატია ბაინდურაშვილი

კასპის ტექნოპარკის მენეჯერი

ირაკლი ყურშიტაშვილი

თელავის ტექნოპარკის ფაბლაბის მენეჯერი

გიორგი ურბეხაშვილი

ახმეტის ინოვაციების ცენტრის სპეციალისტი

თამაზ ჩხარტიშვილი

ბათუმის ტექნოპარკის ფაბლაბის მენეჯერი

ლევან იაგანაშვილი

გურჯაანის ტექნოპარკის ფაბლაბის მენეჯერი

შოთა ჯავახიშვილი

კასპის ტექნოპარკის ფაბლაბის მენეჯერი

ჯიმი მელქაძე

კონსულტანტი ღონისძიებების ორგანიზების მიმართულებით

დავით ვარდანიძე

FABLAB კონსულტანტი (ფაბლაბის სპეციალისტი, ტექნიკური კონსულტანტი)

მამუკა აფაქიძე

FABLAB კონსულტანტი (ელექტრონიკის ინჟინერი)

ნინო კვარაცხელია

თანადაფინანსების გრანტების კოორდინატორი

ნიკა შაიშმელაშვილი

გრაფიკული დიზაინერი

ელენე გოგოლაშვილი

გურჯაანის ტექნოპარკის მენეჯერი

თეონა ფიფია

ზუგდიდის ტექნოპარკის სპეციალისტი

ანა ბახსოლიანი

თელავის ტექნოპარკის მენეჯერი

გიორგი ჭითანავა

ზუგდიდის ტექნოპარკის ფაბლაბის სპეციალისტი

გიორგი დარჩია

ოზურგეთის ტექნოპარკის ფაბლაბის სპეციალისტი

გურამ ნადარეიშვილი

IT მენეჯერი

ბესო უნდილაშვილი

სამრეწველო ინოვაციების ლაბორატორიების ტექნიკური კოორდინატორი

რუსუდან ბრაგვაძე

საგრანტო პროგრამების კოორდინატორი (საპილოტე რეგიონებში განსახორციელებელი საგრანტო პროგრამების მიმართულებით)

ავთო თავდიშვილი

ოზურგეთის ტექნოპარკის მენეჯერი